Bir süredir, düşük hızlarda giden arabadan inip dans etmek trend olmuştur. Bir çok kişi bu trendi layığı ile yerine getirmiştir. Hatta ünlü isimlerin de yaptığı bu trend, lüks araçlarla ve güzel bayanlarla dikkat çekmeyi başarmıştı.

Nasıl Yapılıyor?

Öncelikle aracı, otomatik vites ise Drive moduna almanız gerekiyor ve bildiğiniz üzere otomatik vites araçlar gaza basmasanız dahi kendi kendine gidebilmekte. Araç kendi kendine düşük hızlarda giderken araçtan inip dans edilebiliyor. Eğer düz vites bir araç kullanıyorsanız, aracı durmadan kaldırıp 1. Viteste gaza basmadan ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Özellikle daha çok rölantisi biraz arttırılmış kısmen yeni modeller ile bu akım daha akıcı yapılabiliyor.

Neden Böyle Bir Akım Çıktı?

Bir çok akımda olduğu gibi nasıl çıktı? neden çıktı? Gibi soruların cevabını bulmak oldukça güç. Bu tip akımlar sosyal medya destekli olarak bazen şans eseri bazen de kurgulanmış akımlardır. Çok takipçisi olan veya bazı kitleye hitap edebilen kişiler bu tip akımları rahatça tutmasını sağlayabiliyorlar.

Diğer akımları da aklınıza getirirseniz onlar gibi mantıksız bir eylem aslında. Oldukça tehlikeli ve gereksiz bir hareket. Burada yansıtılmak istenen bizce; aracımız var, e dansta edebiliyorum ve kendimi de güzel hissediyorum, aynı zamanda çok eğlenceli ve çılgınım tamam o zaman neden bunların hepsini gösterebileceğim bir video çekmiyorum?

Bu videodaki ablamızda bu şekilde düşünmüş olacak ki bu videoyu çekmeye karar vermiş ama hayalini kurduğu videoyu çekebildiğini sanmıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here