Sizi çekici bulmak için kimseyi zorlayamayacağınız doğru olsa da, karşı cinse daha ilginç olabilecek basit yollar vardır. Sizin için biraz çaba harcamanın yanı sıra iyi bir kişisel güvenlik dozu ve bazı riskler almaya istekli olmanız, hayallerinizin kızı çekeceğinizi keşfedebilirsiniz. Devam et, pozitif tavrın, ilgin ve nazik davranışlar ile onu fethet.

Kişisel Bakım

1

İyi kişisel bakım alışkanlıkları geliştirin. Görünümünüze zaman ayırmak önemlidir. Abartmayın, ama iyi giyindiğinizden emin olun. Saçınızı taramak ve temiz ve düzgün bir görünüm sağlamak için yeterli zaman ayırın . Bu sizin için çabaladığınızı ve size özel olduğunu size ikna edecektir. Eğer dün giydiği aynı kirli giysileri ile giderseniz, umursamıyorsun gibi görünür ve gerçekten görünüşüne yeterince değer vermiyorsun diye düşünür.

 • Biraz parfüm sık, ama aşırıya kaçmayın.

2

O gülümsüyor. Bir gülümsemenin biriyle buluştuğunuzda gerginliğin rahatlamasına yardımcı olabileceğini unutmayın. İyi bir gülümseme sizi daha başarılı görmenizi sağlayabilir.

 • Gülümsemenin anahtarı gerçek olmaktır. Genellikle, gerçekten mutlu hissettiğinizde ve eğlenirken, duygularınızı gözlerinizle ifade edersiniz.
 • Çok hızlı gülümsemek sahte görünebilir. Gülümsediğinizde, dudaklarınızın köşelerini yavaşça uzatın.

3

Fiziksel iyi olması sizin için avantajdır. Kaslı görünmeniz, sadece iyi beslenmeniz ve vücudunuzu iyi durumda tutmak için egzersiz yapmanız gerekli değildir. Kadınların, umursayan bir adamı çekici bulması daha olasıdır. Ayrıca, bunu yapmak kendiniz hakkında daha fazla güvende hissetmenize yardımcı olacaktır.

 • İyi dinlen. Gözleriniz altındaki morluklar sizi daha az çekici hale getirdiğini fark edemezsiniz, ancak kadınlar fark edeceklerdir.

4

Hayatını geliştir Ne söyleyebileceğiniz hakkında endişelenmeyin. Kendinizi geliştirmek için neler yapabileceğinize odaklanın. Hayatta başarmak istediğiniz diğer şeyler üzerinde çalışmaya başladığınızda, sizi çekici bulduğunuz kadınlara ek olarak, başarı isteğini ve hırsınızı hissettiklerini fark etmeye başlayacaksınız ve bu da sizi gözlerinde daha çekici hale getirecektir.

 • Başarı paraya sahip olmaktan çok daha fazlasını içerir. Belki daha fazlasını öğrenmek, bir grupta şarkı söylemek veya bir dağa tırmanmak istersiniz. Rüyalarını izleyen adamın türü, kadınları çekmede en başarılı olanıdır.

Kendine Güven

1

 Hala çok güvende hissetmeseniz bile, bunu elde edene kadar yapın. Gözlerine bak, dik dur ve ellerini cebinden çıkar. Konuşun ve sesinizi yansıtın böylece sizi kolayca duyabilsin.

 • Kızlar kişisel güvenliğe hayran olsalar bile, çok fazla övünmeyin
 •  Rahatlamış erkeklerin stresli erkeklerden daha çekici olduğunu düşünün.

2

Size karşı yaklaştığını görebildiğinden emin ol.

 • Çoğu insan bunu bildiğinden 30 saniye içinde beğenip beğenmediğine karar verdiğinden, tam olarak emin olmak önemlidir. Eğer ona yaklaştığınızda, onu hemen rahatsız ederseniz, iyi bir izlenim bırakmakta zorlanırsınız.

3

Bir görüşme ayarla. Kızlarla konuşmak cesaret gerektirebilir, ancak sizinle ilgilenmek için yapmanız gereken bir şeydir. İlk rahatsızlığın üstesinden gelmek için biraz dene. Doğal olarak konuşmaya alışmak biraz zaman alabilir, ama kadına yaklaşmaya ne kadar çok başlarsanız o kadar iyi olursunuz.

 • İfadeler kullanmayın. Büyük ihtimalle, neredeyse her zaman duyduklarınızdır. Sadece “merhaba” de. Daha orijinal olmak istiyorsan, “N’aber?” Diyebilirsin.
 • Okulda ya da başka bir yerdeyseniz ve bir grup arkadaşla konuşuyorsanız, konuşmayı dinleyin. Sonra konuştukları konu hakkında bir soru sorabilirsiniz. Ne söyledikleri önemli değil. Örneğin, “filmi çok sevdim” gibi bir şey söylerse, sadece “ne film” diye sorarsınız. Yani, flört etmek yerine, hemen konuşmanın bir parçası olacaksınız ve muhtemelen birkaç dakika geçireceksiniz.

4

Konuşmayı basit bir cümle ile başlatın. Hava durumuyla ilgili garip bir yorum yapmaya başlama. Sohbeti mümkün olduğunca doğal olarak, bildiğiniz biriyle sohbet ediyormuş gibi başlatın.

 • Komik bir kişisel hikaye anlat. Onu hemen güldürebilirseniz, büyük olasılıkla sizle vakit geçirmekten zevk alır.
 • İlk dolaylı ifade kullanın. İlk dolaylı ifade, sıradan bir konuşma başlatmanıza izin verecektir. Örneğin, “Buralar bir şeyler almak için iyi bir yer biliyor musunuz?” Belki bir öneride bulunur ve konuşmaya başlayabilirsiniz. Bir süre konuştuklarında, onu önerdiği yerde bir şeyler içmeye davet edebilirsin.
 • Daha gençseniz ve bir kıza okulda yaklaşacaksanız, bir konuşma başlatmak için birçok fırsatınız olacaktır.
 • Çevre hakkında yorum yapın. Nerede olduklarına bağlı olarak, çevreye bir şey işaret ederek konuşmaya başlayabilirsiniz. Örneğin, eğer yerde müzik varsa, “Bu şarkıyı kimin şarkı söylediğini biliyor musun?” diye soru sorabilirsiniz.

5

Doğal hareket et. İfadeleri tekrarlamak için çok fazla uğraşmayın. Bu sadece beyninizi engelleyecek ve hoş bir konuşma yapmakta zorlanacaksınız. Başarısız veya reddedilmekten korkmayın. Kadınlarla konuşma tekniğini geliştirmenin tek yolu, bunu yaparken kendinizi rahat hissedene kadar pratik yapmaktır. Bir kez başarılı olursanız, daha fazla deneyim geliştirmeye başlayacaksınız ve kızlarla tanışmanın düşündüğünüz kadar zor olmadığını keşfedeceksiniz.

Flört Aşaması

1

Ne dediğini dinle. Onun ne söylediği ile ilgili sorularını ve yorumlarını sorarak onunla konuşun. Eğer ilgilenirseniz, konuşma akışını yapmak için ekstra çaba sarfetmek en iyisidir. Evet ya da hayır cevabından daha fazlasını gerektiren açık soruları formüle etmeye, konuşmaya devam etmenize ve kendiniz hakkında daha fazla bilgi vermenize yardımcı olun. Örneğin, müziği sevip sevmediğini sormak yerine, “En sevdiğin müzisyenler hangileri?” Diye sorun.

 • Konuşmak için ne söyleyeceklerini bulmakta zorlanıyorsanız, “Büyüleyici, bana daha fazlasını anlat” gibi bir cümle deneyin.
 • Tüm dikkatini ver. Eğer durakladığında “aha” veya “doğru” gibi pozitif doğrulamalar yaparsanız, soğuk görünmekten ve konuşmaya devam etmesini teşvik edeceksiniz.

2

Ne kadar değerli olduğunu göster. Seninle konuşmaya devam etmek için iyi sebepleri olduğunu hissettirdiğin sürece, ne dediğin önemli değil. Komik olun, hayatınızın heyecan verici olduğunu, inanılmaz derecede başarılı olduğunuzu veya romantik olduğunuzu düşünün. Olumlu niteliklere sahip olduğunuzu ve görüşmede söz ettiklerini göstermeye devam ederseniz,  sizi daha iyi tanımak için sabırsızlanıyor olacak.

3

Ona savunmasız olduğunuzu gösterin. Sizi üzen ya da doğru şeyi yapmaya çalıştığınız zaman hakkında size söyleyen bir şeyden bahsedin ama başarısız olduğunuzu söyleyin.

 • Açık bir kitap olmayın. Açılmak iyi olsa da, ne zaman susacağını öğren. Hatalarınız hakkında çok fazla konuşmak çok mantıklı bir davranış olmayacaktır.

4

Size en çok önem veren şeylerden bahsedin ve ne kadar önemsediğinizi görün. Kadınlar, bir amacı olan ve hayattan ne istediğini bilen motive olmuş bir erkeğe çekilme eğilimindedir.

 • Seyahat etmeyi seveceğiniz yerler ve bulundukları yerler hakkında konuşabilirsiniz. Yaptıklarını ne kadar yapmaktan hoşlandığını söyle, belki kitap, müzik, resim veya hava dalışı hakkında tutkulu olursun. Sizi gerçekten ilgilendiren şey hakkında konuşun.

5

Ona önemli olduğunu göster. Dikkat merkezi olmak insanları iyi hissettiriyor. Ona övünmeye çalışın, saçları, gülme şekli ya da sizi etkilemiş bir anekdot hakkında bir şeyleri yorumlayabilirsiniz.

 • Ayrıca bir takma ad vermeyi de deneyebilirsiniz. Eğlenceli bir şey, gerginliği hafifletmeye ve bir bağlantı kurmaya yardımcı olabilir.
 • Onunla konuştuğunda, gözüne bak. Bu ilgi odağı olduğunu gösterilmesine yardımcı olmacak ve onu gerçekten dinlediğinizi bildirecektir.

6

Erkek ol. Bir alfa erkek olarak algılanmak için kaba veya maço olmak gerekli değildir.

 • Başını dik tut. Zemine bakma. Bu, başarısız olduğunuzu ve kişisel güvenliğinizin olmadığını size iletebilir. Çeneyi yüksek tutmaya çalışmak gurur ve güven, bir kadını çekebilecek nitelikler.
 • Niyetlerinizi netleştirin.
 • Ona dokun Elinizi sırtına koymaktan veya ellerinize hafifçe dokunmaktan korkmayın. Çok agresif görünen herhangi bir gelişme yapmak istemiyorsunuz, ancak bir alfa erkek ol ve niyetlerini göster. Tepkilerinizi iyi değerlendirdiğinizden emin olun. Rahatsız görünüyorsa, zorlamayın.

7

Olumlu  ol. Konuşma sırasında onunla aynı enerjiye sahip ol. Sadece daha enerjik olmak da işe yarayacak.

 • Reddetmiş olsan bile neşeli ol. Belki sonra işler yolunda gidebilir, gitmesine izin ver ve sıkma.

8

Kendini zor olanı yap. Ona olan ilginle ilgili bazı şüpheler bırak. Kadınlar erkeklerden hoşlandıklarından emin olmadıklarında daha fazla düşünmeye eğilimlidirler. Ona dünyadaki en inanılmaz kadın olduğunu düşündüğünüzü söylersen, hislerinden şüphe etmeyecektir.

Beden Dili

1

Beden dilini oku. Bir kadın sana çoğu zaman bakarsa, onun ilgisini çekersin. Yüzünüzü genellikle odanın diğer bölümlerine bakacak şekilde çevirirseniz, diğer seçenekleri de araştırıyorsunuzdur.

2

Vücudunuz ile onun arasındaki alanı düşünün. Çantasını ya da ceketini senin arasında tutarsa, bir engel oluşturuyordur. Yaptığı şeyin farkında bile değilsiniz, ancak bunun anlamı onu görmezden geleceğiniz anlamına gelmez. Bu, ihtiyatlı bir kişi olduğu ya da hala size tamamen güvenmediği anlamına gelebilir. Her durumda, ilgilenmediğinizin bir işareti olabileceğini bilmeniz önerilir.

 • Kişisel alanınıza kayarsa, kasıtlı olarak yapması çok muhtemeldir. Sadece kimin gerçekten yakınlaştığından emin ol.

3

Sırlara dikkat et. Seninle ilgilenmezse, geçmişinin utanç verici bir hikayesini paylaşmayacak. Size derin veya kişisel bir şey söylemese bile, eğer bir şekilde açılırsa, doğru yolda olduğun anlamına gelir.

4

 Bir kız sizi çekici bulmazsa, ellerini size dokundurma arzusu olmayacaktır. Bununla birlikte, eğer masum olan bir şekilde size dokunursa, ilginizi çeken bir işaret olabilir. Aynı şekilde sizde ona dokunduğunuzdan emin olun.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here