Kadınlar Tarafından Tercih Edilen Erkekler

Kadın-erkek ilişkilerinde yüzyıllardır süregelen tartışmalardan biri kadınların genelde hangi erkek tipinden hoşlandıkları ve tercih ettikleri yönündedir. Bunun hakkında birçok araştırma, tez veya aydın kişiler tarafından ortaya atılan görüşler bulunmaktadır. Ancak yine de tam kesin bir sonuca ulaşılmamakla birlikte değişik fikirler ortaya atılmaya devam etmektedir. Kadınların ne istediğini bir türlü anlayamadığını düşünen ve kadınlar tarafından beğenilmek ve tercih edilmek isteyen ya da sevdiği kadın için daha cazip hale gelmek isteyen erkekler yazımızın devamını okuyabilirler.

  1) İçten Davranın Ve Dürüst Olun!

İyi bir izlenim bırakmak için sergilenen hareketler biraz garip olabiliyor ve sizi daha kasıntı bir şekilde gösterebiliyor. Ayrıca çoğu kadın bunun doğal davranışınız olmadığı fark ediyor ve sizden uzaklaşabiliyor. Kadın bunu fark etmemiş de bir ilişkiye başlamışsanız eğer, onun yanındayken olmadığınız biri gibi davranmaya devam sizi bir süre yoracaktır ve eski halinize döndüğünüzde de kadın sizin artık değiştiğinizi söyleyecektir. En başından beri doğal ve içten olmak en iyisidir bu yüzden.

  2) Özgüven Geliştirin!

Özgüven sahibi bir erkek kadınlar için her zaman daha çekicidir. Kadınlar yanlarında kendinden emin olan bir erkekle kendilerini daha güvende hissedecekleri için özgüvenli erkekleri tercih edeceklerdir. Eğer özgüven probleminiz varsa en kısa sürede bunun hakkında araştırmalar yapın, kitaplar okuyun veya psikoloğa danışın.

  3) En Az Bir Alanda Kendinizi Geliştirin!

Kadınların yıllardır tercihleri sporcular, sanatçılar, aktörler, müzisyenlerden taraf olmuştur. Bir erkeğin bir uğraşının olması, o işte uzmanlaşması, kadınlardan daha önemli şeylerin de var olduğu şeklindeki hayat görüşünü benimsemeleri kadınlar tarafından çok çekici bulunan bir diğer özelliklerdir. Hatta bir meşgale edinmek kendinize de çok iyi gelecektir, bundan emin olabilirsiniz.

  4) Giyiminize Ve Kişisel Bakımınıza Özen Gösterin!

Hiçbir kadın kendi vücuduna değer verip de spor yapmayan, kişisel temizliğini yapmayan, giydiği kıyafetlere dikkat etmeyen erkekleri tercih etmez. En iyisi mi siz hafif erkek modasını takip edip birkaç tüyo öğrenin, buna göre alt ve üst parçalarınızı kombin yapın. Hem iyi giyimli biri olarak kendinize de güveniniz artacaktır. Kişisel bakımınızı da aynı şekilde düzenli bir şekilde yapıp, alışkan haline getirmeye çalışın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here