Kaşık Nasıl Bükülür

0
694

Göz önünde olan bir kaşık bükme için başkalarını ikna etmek için birçok farklı yolu vardır, ancak bunların hiçbiri gerçekten telekinezi kullanılmaz.  Küçük bir pratikle, kısa sürede arkadaşlarına yeni becerilerinle şaşırtacaksın .

1)Kırık bir kaşık kullanın

Gerçekçi ol Bu teknik kamerada iyi görünüyor, ama muhtemelen canlı bir izleyici hile yapamazsınız. Uzaktan yaparsanız canlı olabilir, ancak kaşık kırmanın kolay bir yolu olmadığından, oyunun iyi bitmesi zordur.

2) Kaşığı kırın. Demir testereniz varsa, ayırarak kaşık kesmek için kullanabilirsiniz. Aksi takdirde, kaşığı birkaç kez ileri geri el ile bükmek de işe yarayabilir. İşlem bittiğinde keskin kenarları zımparalayın.

3) Kaşığın her iki tarafını da işaret parmağınız ve baş parmağınız arasında tutun. Eliniz “OK” işaretine benzer bir pozisyonda olmalı, fakat orta parmağınızla, yüzük parmağı ve küçük parmak uzatılmak yerine gevşetilmelidir. Kaşığın iki parçasını bir bütün kaşık tutma yanılsaması yaratacak şekilde alın.

4)Elini yavaşlat. Kaşığın her iki ucu da büküldükleri yanılsamasını yaratarak eğilecektir. Elinizi, kaşığın herhangi bir parçasını bırakacak kadar gevşetmediğinizden emin olun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here