Koray Şener Cenaze Töreni

0
852

Koray Şener Cenaze Töreni

Koray Şener’e kendi yuvasında en çok sevdiği yerde en çok sevdiği renklerle bu gün Şükrü Saraçoğlu stadyumunda büyük bir cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Fenerbahçe futbol kulübünün başkanı Ali Koç başta olmak üzere birçok futbolcuda törende yerini aldı. Birçok kulüpten baş sağlığı mesajını eksik etmeyerek rekabetin böyle günlerde bir öneminin olmadığını gösterdi. Sosyal medyada Koray Şener bu Fenerbahçe’ye kalp dayanmaz demişti sanki o acı olayın olacağını hisseder gibi büyük Fenerbahçe ve Atatürk aşığı olan Koray Şener en çok sevdiği yerde göz yaşlarıyla sonsuzluğa uğurlandı.

Ali Koç’tan Duygusal Açıklama

Ali Koç konuşmaya aileye baş sağlığı dileyerek başladı daha sonra Koray Şener’in Fenerbahçe’ye olan büyük sevgisinden bahsetti. O açık taraftaki koltuğuna senin adını yazıp o koltuğu sana bırakacağız ve her zaman tribünlerde seni yaşatacağız diyerek bütün camiaya baş sağlığı diledi.

Koray Şener’ in abisinin konuşması

Koray Şener‘in abisi Eray Şener konuşmaya kardeşinin büyük Fenerbahçe aşığı olduğunu ve çok kitap okumayı sevdiğini, bir karınca bile incitemeyecek kadar yufka yürekli olduğunu söyleyerek orada konuşmayı dinleyen herkesi duygulandırdı.  Sözlerini ise Şükrü Saraçoğlu stadyumunda töreni gerçekleştirilmesini sağlayan Ali Koça teşekkürlerini sunarak konuşmasını tamamladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here