Sosyal medya ve Youtube’yi takip edenler bilir, bir süredir Youtube’de Oğuzhan Uğur rüzgarı esmekte. Gerek yorumları gerek üslubu ile tüm Türkiye’nin beğenisini kazanmıştır. Kısa zamanda büyük anlaşmalara imza atan Oğuzhan Uğur Onedio’nun kanalında da içerik üretmeye başlamıştır ve büyük bir kitleye hitap etmişir.

Oğuzhan Uğur televizyon programı yapar mı?

Genelde takipçi sayısı artan sosyal medya fenomenleri televizyon kanallarının ve sinema sektörünün dikkatini çekmekte. Bunun sebebi ise takipçi sayısı çok olan kişinin yaptığı programlar veya sinema filmleri çok izlenilir mantığıdır. Fakat bu düşünce yüzünden Türk sinemasında oldukça başarısız ve kalitesiz filmler görür olduk.

Elbette Oğuzhan Uğur’a da bir çok televizyon programından teklif geldi fakat söylentilere göre Oğuzhan Uğur bu teklifi geriçevirip televizyondaki hiçbir projede olmayacağım dedi. Kendini youtube’de daha özgür hissettiğini söylene Oğuzhan Uğur çalışmalarını youtube’den devam ettireceğini söyledi.

Okan Bayülgen ile Oğuzhan Uğur proje için görüştü

Oğuzhan Uğur kendi intagramında paylaştığı fotoğraf ile merakları üzerine topladı. Çok yakında Okan Bayülgen’i BABALA TV de görecek miyiz sorusu akıllara geldi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here