Uygun Fiyatlı Balayı Tur Önerileri

0
787

Uygun Fiyatlı Balayı Tur Önerileri

Yazın gelmesiyle birlikte düğün sezonu da açıldı. Dolayısıyla yeni evlenen çiftler balayı hayallerini gerçekleştirmek, romantik ve aşk dolu bir tatil geçirmek için arayış içine girdi. Peki, hem tatil yapmak isteyen hem de maddi olarak zorlanmak istemeyen tatilciler balayı için nereleri tercih edebilir?

 Öncelikle Nasıl Bir Balayı Tatili İstiyorsunuz?

Deniz, kum ve güneşin harika uyumuyla yazın tadını çıkarmak ve ferah bir tatil yapmak isteyenler bütçe olarak belli bir miktarı gözden çıkarmak durumunda. Ama denize yakın günlük ev kiralayarak bu masrafı çok daha aşağılara çekmek mümkün. Öyle ki iki günlük bir tatilin maliyeti 500 TL’nin bile altında olacaktır.

 Peki, Deniz Tatili Dışında Hangi Seçenekler Var?

Balayı keyfi elbette sadece denizle sınırlı değil. Kültür turları ile güzel bir yolculuk geçirmek de mümkün. Ülkemiz tarihi ve doğal güzellikleriyle bir cennet. Peri Bacaları, Bolu-Abant tarihi ve doğal yerleri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da pek çok medeniyete ev sahipliği yapan şehirler… Eğer keşfetmeyi ve sakin bir balayı geçirmeyi düşünüyorsanız bunlar da birer alternatif olabilir.

 Peki, Doğa Severler Nereyi Tercih Edebilir?

Dünya’nın en yeşil ve huzurlu yerlerinden biri olan Karadeniz. Yaylaları, uçsuz bucaksız yeşillikleri, tüm içtenliği ve doğallığıyla insanları, tarihi ve turistik yerleri… Huzurlu ve keyif dolu bir tatil için mutlaka değerlendirilmesi gereken yerlerden biri. Yayla konaklamalı turlar da mevcut. İnternet üzerinden arama yaptığınızda birçok ilden hareket eden turlar mevcut. Örneğin Kayseri hareketli Karadeniz turu, İstanbul hareketli Kapadokya turu gibi seçenekler var. Sizin seçiminiz doğrultusunda bunlardan birini tercih ettiğinizde yol, konaklama ve rehberlik dâhil turlara katılabilir ve mükemmel bir balayı yaşayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here